Jak wrócić do jazdy samochodem?

Dzień dobry. mam 46 lat. W 1992 roku zrobiłam prawo jazdy i jeździłam przez dwa lata. Potem weszła we mnie jakaś blokada i nie mogę się przełamać żeby wsiąść za kierownicę teraz. Nie wiem co mam zrobić żeby to przełamać.

Witam, proszę skorzystać z rozmowy z psychologiem aby zastanowić się co to za blokada, jak sobie z nią poradzić. Jeżeli nie czuje się Pani pewnie za kierownicą może warto skorzystać z kilku dodatkowych lekcji z instruktorem nauki jazdy.
Pozdrawiam
Dorota Nowacka