Czy mam fobię przed prowadzeniem samochodu?

Czy mam fobię przed prowadzeniem samochodu? Witam mam 24 lata w ciągu ostatnich kilku lat próbuję zdać egzamin na prawo jazdy. Egzamin oblewam ciągle na czymś innym towarzyszą mu duży stres ból żołądka nudności drżenie rąk przed egzaminem nie śpię w nocy nie mogę się skupić na niczym podejście do egzaminu jest dla mnie bardzo trudne. Instruktorzy mówią mi że jestem zbyt nerwowy denerwuję się bardzo jednak herbatki ziołowe nie pomagają . Czy powinienem iść z tym do psychiatry?

Dzień Dobry Panu:)

W odpowiedzi na Pana pytanie, doświadcza Pan nasilonych symptomów nerwicowych/lękowych.

Widziałabym celowość osobistej konsultacji oraz pracy terapeutycznej pod okiem Psychologa poznawczo-behawioralnego, by w sposób naturalny radził Pan sobie z wyzwaniami.

Z życzeniami dla Pana pozytywnych doświadczeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Witam,

wskazana jest psychoterapia w paradygmacie poznawczo - behawioralnym, wsparcie psychoterapeutyczne, nie zaszkodzi też konsultacja psychiatryczna.
Z wyrazami szacunku,
Bożena Waluś