Świąd odbytu u 65-latki

Od dłuższego czasu cierpię na świąd odbytu , a wlaściwie całej tej okolicy. Bardzo dbam o higienę , mam uregulowane życie intymne. Wstydzę się wizyty u lekarza. Co robić? Proszę o podanie nazwy jakiegoś leku, bo życie staje się coraz bardziej nieznośne. Pozdrawiam .Helena

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania trudno jest stwierdzić przycyznę Pani dolegliwości.