Szybkie zmęczenie po pracy

Szybko się mecze po kilku godzinach pracy juz czuje się mocno zmęczony a nie mam bardzo ciężkiej pracy nie mam anemi. Pije codziennie zelazo lecz nie pomaga jedyne pomagają napoje energetyczne bo nie pije kawy ale nie pije ich często bo wiem ze są szkodliwe ale nie zawsze mam wybór a mam nadciśnienie.

Witam
trudno jest ocenić co jest przyczyną - zbyt mało informacji,
być może dieta jest źle skonstruowana, nie daje wystarczająco energii do pracy.
Bardzo częstym błędem jest brak śniadania, nieregularne posiłki, zbyt duża ilość węglowodanów prostych, za mała ilość płynów. Najlepiej wybrać się do dietetyka w celu przygotowania indywidualnego programu żywieniowego. Bardzo często już po kilku dniach zmiany sposobu żywienia, odczuwalny jest wzrost energii, lepsze samopoczucie, spokojniejszy i efektywniejszy sen. POzdrawiam!