Termin porodu na podstawie daty stosunku

Witam! Kochałem się z żoną 10 sierpnia 2012 roku i jest w ciąży. Kiedy nastąpi poród?

Witam! Do wyliczenia dnia porodu konieczna jest informacja na temat dnia ostatniej miesiączki a nie zbliżenia. Przy założeniu, że do stosunku doszło dokładnie w dniu owulacji, a Pana żona ma cykle równo 28-dniowe, dzień porodu przypada na 31 kwietnia. Pozdrawiam