Tęsknię za mamą, której nie znałam

Witam mam prawie 17 lat i mam problem. W wieku 3 lat stracilam mame... Nie znalam jej, pamietam ja tylko ze zdjec i czasami potrzebuje zeby o tym pogadac ale nie chce tez przegiąć i mowić mojemu chlopakowi tak duzo bo on nie wie jak ma sie zachowac ale jakos probuje mnie wesprzec. Jestesmy razem rok i trzy miesiace i sadze ze to naprawde jest dobry chlopak dla mnie chociaz czasami mnie denerwuje. Pomóżcie mi bo nw jak sobie z tym poradzic, ten bol zostaje na cale zycie..

Witam serdecznie,
Moim zdaniem powinnaś rozmawiać jak najwięcej o swojej mamie. Może ktoś z rodziny mógłby Ci o niej opowiadać - jaka była, co lubiła robić, z czego najczęściej się śmiała. Dzięki temu będziesz miała poczucie, że mimo tego, że nie spędziłaś z nią dużo czasu, znasz ją dobrze.
Pamiętaj również, że mama Cię kocha i mimo, że nie czujesz jej fizycznej obecności ona jest zawsze z Tobą, gdyż Ty jesteś częścią jej samej.
Pozdrawiam

Witam,
Bardzo dobrze, że masz wsparcie od przyjaciółki i chłopaka, że oni są z Tobą, kiedy tego potrzebujesz. Jednak uważam, że w rodzinie również powinnaś mieć możliwość porozmawiania o mamie, powspominania jej. Napisałaś, że nie chcesz o tym rozmawiać z tatą - czy mama ma rodzeństwo? Czy mogłabyś poruszyć temat mamy z jej rodzicami?
Pozdrawiam