Kolega podrywający mamę

Witam.mam problem gdyż mój kolega podrywa moja mame a ona na to nie reaguje.kupuje jej prezenty gotuje obiady dla niej a nawet spia razem jak mama zaśnie to on ją odrazu przytula.teraz właśnie zastalam ich śpiących mama w ciuchach a on przytulony.mam 22 lata i juz niewiem co mam robić jestem wykonczona psychicznie rozmawiałam z mama to powiedziała mi ze dobrze by z nim miała i to nic ze ja podrywa.Niewiem co mam już robić nie chce na to dłużej patrzeć.. Prosze o pomoc. :(

Dzień dobry!

Państwa sytuacja rzeczywiście jest trudna, ale przede wszystkim... bardzo niejasna, nienazwana i "tabu" przez Was samych.
W jakich okolicznościach chłopak ma możliwość spać razem z Pani mamą? Jeśli dochodzi do nocowania u siebie, zasypiania przy sobie, to trudno tu mówić o "podrywaniu", ale po prostu o dużym poziomie intymności za obopólnym przyzwoleniem. Jest możliwe, że zarówno Pani kolega, jak i mama, chcą zostać parą/ biorą to pod uwagę/ już są parą. Oboje są dorosłymi ludźmi, mają więc do tego prawo. Wymaga do jednak dojrzałości i wyrozumiałości Pani mamy wobec Pani uczuć. Może Pani oczekiwać od niej rozmowy o tym, że trudno jest Pani zaakceptować jej relację z dużo młodszym mężczyzną i potrzebuje Pani czasu i taktowności z ich strony.
Może Pani również porozmawiać z kolegą, jak wyobraża sobie przyszłość, czy bierze pod uwagę związanie się z Pani mamą, tworzenie związku, jakie zauważa możliwości, dobre strony takiej sytuacji, a jakie są możliwe komplikacje, trudności.
Jest możliwe, że będzie musiała Pani poradzić sobie z kontynuowaniem ich znajomości na obecnych zasadach i pracować nad tolerowaniem/ akceptacją tej sytuacji.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza