Treningi fizyczne a bolesność w boku i luźne stolce

Witam Od jakichś 3 tygodni intensywnie ćwiczę z Mel B. Przede wszystkim brzuch. Od jakichś trzech dni męczy mnie ból przy poruszaniu( okolice prawego boku, na żebrach, nawet przy dotknięciu). Do tego dochodzą dziwne wypróżnienia ( nie jest to normalna konsystencja tylko rzadsza) oraz uczucie niepełnego wypróżnienia. Czy to może być spowodowane przetrenowaniem i naruszeniem mięśni brzucha?

Piotr Pilarski

Może to być spowodowane intensywnym treningiem. Sugeruję przerwać na 2 tygodnie i zobaczyć czy będzie poprawa.

Pozdrawiam.