Trudności w połykaniu, zawroty i bóle głowy a możliwe dolegliwości

WITAM I ZYCZĘ MIŁEGO WIECZORU.PROSZĘ O INFORMACJĘ .OD ROKU MAM BÓLE MIĘŚNI NAJCZESCIEJ POLOWICZNE CIALA LUB MOCNE SKURCZE W ROŻNYCH MIEJSCACH.MAM TRUDNOŚCI W POŁYKANIU , ZAWROTY I BOLE GŁOWY OKRESOWO.OSTATNIO ZDARZYŁ SIĘ OCZOPLĄS.POCĘ SIĘ ZWŁASZCZA W NOCY , LECZĘ SIĘ NA MIGOTANIE PRZEDSIONKÓW I CHOROBĘ HASCHIMOTO OD KILKU LAT ,KTÓRA TEŻ JEST NIEUSTABILIZOWANA I PRZECHODZI Z NIEDOCZYNNOŚCI W NADCZYNNOŚC ITD.BOJĘ SIĘ CZY MÓJ UKŁAD IMMUNOLOGICZNY NIE WYTWARZA PRZECIWCIAŁ PRZECIW MÓŻDŻKOWI.

Aleksander Ropielewski

Należy wykonać badania dodatkowe, jednak objawy jakie Pani opisała są w zgodzie ze schorzeniami na jakie Pani choruje. Konieczna również ocena neurologiczna.