Trudności z przybieraniem na wadze pomimo kalorycznej diety

Proszę o poradę nie mogę od miesięcy przybrać na wadze mimo stosowania diety wysoko kalorycznej dla chudzielców. moja waga29kg. lat59

Jeżeli to co Pani napisała nie zawiera błędu - czyli Pani aktualna waga jako dorosłego człowieka to 29 kg i nie wzrasta powinna Pani koniecznie udać się do lekarza aby sprawdzić przyczynę tego stanu - gdyż może on mieć podłoże chorobowe. W międzyczasie proszę oprócz normalnych posiłków spożywać także koktajle dla osób chorych jak Nutramil czy Nutridrink, które pomogą właściwie zabezpieczyć podstawowe potrzeby Pani organizmu.

Witam Panią,

Podaje Pani bardzo niską wagę 29kg aż nie do wiary że osoba w Pani wieku wazy tak mało. Czy oby nie popełniła Pani błędu zadając to pytanie? Jeżeli nie to koniecznie należy udać sie do lekarza. Tak niska waga jest bardzo niebezpieczna i może mieć podłoże chorobowe.

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk