Trudności z zapamiętywaniem i nauką u 14-latki

Problem z pamięcią u moje dziecka zaczęły sie w klasie 5 miała ona bardzo duże problemy z zapamiętaniem np;wiersza którego uczyła się na pamięć lub nauka na jakis sprawdzian . teraz jest w 1 klasie gimnazjum ma trudności z kupieniem uwagi np;nauka matematyki,nauka na chemie fizykę polski i historię. teraz jest w gimnazjum jest coraz gorzej ciągle sprawdziany i kartkówki moja córka już nie nadąrza z nauką ja jej pomóc? Mama ,Karolina ,14 letniej Sandry ,Warszawa

warto skonsultować się z poradnią pedagogiczno - psychologiczną aby ustalić przyczynę, korzystne mogą być też kursy efektywnego uczenia się. Pozdrawiam