Tyję i chudnę

Mam 172cm wzrostu I waze 50kg, rodzice twierdza, ze jestem zbyt szczupla, probuje zwiekszyc swoja wage,ale przytuje 2kg, a za kilka miesiecy znow wracam do wczesniejszej wagi. Czy powinnam sie martwic o swoje zdrowie?
ponad rok temu

Witam serdecznie! Waga 50kg przy wzroście 172cm rzeczywiście wskazuje na niedowagę. Aby prawidłowo zinterpretować Twoje wymiary powinniśmy jednak wiedzieć w jakim jesteś wieku i znać dotychczasową dynamikę zmian Twoich wymiarów. Myślę że warto wybrać się na wizytę do pediatry, który po przeprowadzeniu bezpośredniego badania będzie w stanie powiedzieć coś więcej. Wskazane jest również wykonanie podstawowych badań krwi (morfologia, jonogram). Pozdrawiam!