Uczucie dyskomfortu pod uszami

Witam. Od tygodnia mam uczucie dyskomfortu pod uszami przy węzłach chłonnych podobne do uczucia przed wymiotowaniem. Jednak nie wymiotuje. Od dwóch dni mam powiększone węzły i lekki ból uszu, a dzisiaj doszły afty, które pojawiły się przy dolnych siódemkach po obu stronach. Co to może być? Czy to możliwe że ósemki będą się wyrzynać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedziec.