Uczucie lęku po związku z kobietą, która oszukiwała

Witam, od jakiegoś czasu mam problem. Spotykałem się z kobietą, która w jakiś sposób mnie oszukiwała i bardzo sie na tym zawiodłem i mocno to przeżyłem, jakiś czas temu wróciła, i wszystko jest tak jak mogło mi sie wymarzyć, dałem jej szansę. Mój problem pojawia sie podczas snu, częste wybudzanie się, uczucie lęku, nerwów zaraz po przebudzeniu, dodam iż miałem podobnie w okresie kiedy było między nami nie kolorowo, taka noc ma później wpływ na mój cały dzień... dodam, że mam 20 lat.

Witam serdecznie,

Pana opis sytuacji i nocne wybudzenia wskazuje na to, że w jakimś stopniu nadal ma Pan żal do partnerki, nadal przeżywa to co się działo w Waszej relacji w przeszłości. Być może dzieje się to na bardzo nieświadomym poziomie. stąd trudno Panu jest zrozumieć takie odczucia, zwłaszcza jeśli obecnie jest Pan szczęśliwy w relacji z partnerką.
Zaburzenia snu często są wynikiem napięcia i stresu. W jakimś stopniu potwierdza to Pana opis, że wybudza się Pan i czuje zdenerwowanie.
Prawdopodobnie nadal gdzieś wewnątrz nosi Pan żal o to co się stało w przeszłości między Panem i partnerką, ale też i strach, że może się to znowu powtórzyć.

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia,
Katarzyna Włoch

------------------------------------------------------
ZAPRASZAM NA
http://charakterownia.pl

Dzień dobry. Trudno określić czy pana problemy ze snem są związane z pana partnerkę czy jest jakaś inna przyczyna. Czy podczas snu pojawiają się marzenia senne dotyczące partnerki czy marzenia senne innej treści? Może pan przyjrzeć się dokładniej swojemu napięciu i zastanowić co jest ich prawdziwą przyczyną. Pozdrawiam.