Uczucie niepewności, lęku i strachu pomimo rozwiązania problemu

Witam mam 19 lat, w czerwcu miałem bardzo okropny problem, i przez całe 2 tygodnie żyłem w strachu. Potem wyjechałem z mojego miasta na 2 miesiące, ale po powrocie czułem znów ten strach pomimo zakończenia sprawy. Teraz znowu czuje lęk, niepewność, strach. Co to może być?

Mogą to być objawy lękowe, nerwicowe (lęk uogólniony). Zachęcam do konsultacji z lekarzem psychiatrą lub psychologiem, który pomoże poradzić sobie z tymi zaburzeniami.