Uczucie niepokoju serca

Witam. Nie pale od 4 lat. Nidgy nie pilem i nie pije alkoholu, nie biore jakichkolwiek psychotropow lub innych uzywek Mam 51 lat. 125 kg i 187cm wzrostu. Od kilku tygodni czuje niepokoj serca. Moge silne ze obawiac sie o utrzymanie sie w pozycji pionowej. Nie jest to bol lub klucie.Nazwalbym to raczej umiejscowieniem wszelkich obaw. Zjawisko to wystapilo zaraz po rozmowie z zona ktora zaproponowala mi abym zgodzil sie na obecnosc obcej osoby we wspolnym domu. Kazimierz G

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dzień dobry, trudno określić jednoznacznie jaka może być przyczyna pana niepokoju. Jeżeli objaw utrzymuje się od dłuższego czasu, zachęcam do przeprowadzenia konsultacji u lekarza psychiatry. Pozdrawiam.

Pana problemy mogą mieć zarówno podłoże fizyczne, jak i psychiczne. Dlatego zalecam konsultację u kardiologa, lekarz rodzinny powinien wypisać skierowanie, oraz u psychologa. Być może komunikat żony bardzo Pana dotknął i tłumione lęki i obawy wpływają na Pana stan.

Pozdrawiam serdecznie