Uczucie obcości właśnego ciała

Witam, czasami dopada mnie takie trudne do opisania uczucie, jakby obcości własnego ciała. Nagle kiedy dotykam swojej twarzy czuję jakbym miała na sobie gumową maskę. Niestety zdarza mi się dłubać w nosie, nie jest to jednak naeykiem, natręctwem. Problem dotyczy tylko twarzy i pojawia się głównie w takich momentach. Co to może być?

Witam, objaw a może mieć charakter nerwicowy, proszę udać się na konsultację do psychologa klinicznego, w ramach NFZ można zrobić sobie pełną diagnostykę psychologiczną, warto wyjaśnić co się z Panem dzieje,i ewentualnie podjąć leczenie.Pozdrawiam