Uczucie osamotnienia i trudności w kontaktach z rówieśnikami u 15-latka

Witam! Mam 15 lat, i nazywam się Łukasz. Od początku gimnazjum (a chodzę do 3 kl.) czuję sie strasznie samotny. W klasie nikt ze mną nie rozmawia, nigdy się nie uśmiecham, a o rozmowie z kolegami nie ma mowy bo oni ciągle gadają o seksie a mnie to nie interesuje. Nigdy nie mialem dziewczyny a wszyscy maja i czuje się w ten sposób jakby "inny''. Myślałem o cięciu się, ale jak naazie to udaje mi się od tego powstrzymać. Tak szczerze to więcej rozmawiam z moją przyjaciółka niż z chłopakami. POMOCY

Pana życie może ulec poprawie, ale w tym celu warto skorzystać z fachowej pomocy.
Pozdrawiam
Jakub Pyka

Witam Cię Serdecznie,

Proszę nie czekaj i poproś Rodzica o zwyczajną rozmowę z psychologiem (w ramach NFZ-tu lub prywatnie).

Życzę Ci powodzenia i tylko wartościowych relacji,
Irena Mielnik-Madej