Uczucie przejedzenia podczas diety

Pisałem o przedawkowaniu z diety w ciągu 24 h. Zjadłem ok. 10 mg Zn + 2 ziemniaki, pyzę, odrobinę kokosa, trochę zielonych grochów, marchwi, cebuli, najprawdopodobniej kilkanaście wafli ryżowych, wypiłem mniej więcej 100 ml chudego mleka/dobę. Czułem się przejedzony.

Witam serdecznie,

Dieta powinna być odpowiednio zbilansowana i dostosowana do indywidualnych potrzeb i przemiany materii. Dobór jej kaloryczności zależy od płci, wieku, wzrostu, obecnej wagi, aktywności fizycznej, stylu życia itp.
Jeżeli dietetyk odpowiednio dobierze dietę nie powinno być odczucia przejedzenia. Jeżeli takie występuje proszę po konsultacji z dietetykiem zmniejszyć nieco porcję, aby nie czuć dyskomfortu.

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachecam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk

witam, rozumiem ze pisze Pan o przejedzeniu ale nie wiem jakie jest pytanie Pana do mnie, po ilosic jedzenia, ktore Pan wpisał nie powinien czuć Pan przesytu choć wafle ryzowe rzeczywiscie moge dac takie odczucie.