Uczucie wyczerpania po treningu

Przed treningiem zjadłem na szybko obiad na 10 min przed, potem grałem 2 godz. w piłkę przy temp. 28 stopni, zmęczyłem się i senny się zrobiłem, ciężko było mi zasnąć, 7 m-c temu wyciałem woreczek. Po oddaniu stolca lepiej nie myslam juz o tym zmeczeniu i zasnołem, ale dzisiaj rano dalej czuje sie troche zmęczony. Możliwe jest takie wyczerapnie po uprawianiu sportu, może obiad na szybko i późno ma znaczenie, ???? Dodatkowo cierpię na nerwicę lękową, która może też mieć wpływ?

Witam,
to jednorazowe zmęczenie? Wcześniej po treningach było w porządku? Najważniejsza teraz jest regeneracja, odpowiednie nawodnienie i odżywienie organizmu. Przyczyn przemęczenia może być wiele, nerwica także może mieć na to wpływ. Proszę obserwować swój organizm. Pozdrawiam