Uczucie zmęczenia, senność a odpowiednie działania

Prowadzę aktywny tryb życia pracuję od 8-16.Po pracy jeżdżę rowerem , opiekuję się dzieckiem , chodzę na spacery,zakupy. Ale codzienne towarzyszy mi ciągłe uczucie zmęczenia , sennośc oraz braku energii. Wyniki krwi robię regularnie i są one książkowe. Robiłam badania na cukier, cholesterol,TSH wszystko jest w porządku. Ciągłe uczucie zmęczenia utrudnia mi funkcjonowanie. Czy powinnam zrobić jakieś dodatkowe badania?Czy jest jakiś preparat który niweluje taki uczucie senności i zmęczenia?

Aleksander Ropielewski

Niestety nie ma takiego preparatu i poza zdrowym żywieniem i odpowiednią ilością snu nie mamy skutecznej metody walki ze zmęczeniem. Warto sprawdzić czy przyczynąnie sa niedobory witamin i mikroelementów.