Unikanie niektórych osób w rodzinie

Odnoszę wrażenie, że moja koleżanka mnie unika na skype. Zawsze, gdy włączę swój status na aktywny mija minuta a ona znika. I tak jest za każdym razem. Gdy jestem "nieaktywna" to siedzi długo. Co robić? Zerwać taką znajomość? Co mam jej napisać, aby jednocześnie jej nie urazić?

Dzień Dobry,
Najprościej byłoby zapytać ja czy tak jest. Ma Pani prawo mieć swój punkt widzenia ( swoje wrażenie). Pytanie do Pani co Pani zrobi jeżeli koleżanka powie ze tak jest a jak na Panią może zadziałać sytuacja kiedy koleżanka zaprzeczy. Pozdrawiam, serdecznie, Dorota Szykulska-Paprocka