Uspokojenie nerwów

Mam chyba problem z uspokojeniem swoich nerwów. Jest to związane z moim związkiem. Nie możemy się widywać tak często jak chcemy. Ja czasami czuje się jak piąte koło u wozu, mimo że moja druga polowa zapewnia mnie ze tak nie jest i że mnie kocha. Bo czasami czuje się tak jakby mój partner mnie izolował, jakby się mną nie interesował. A z kolei on twierdzi że mnie kocha i dla niego ważny. I z tego powodu zaczynają się kłótnie. Boje się ze przez moje zachowanie stracę osobę na której mi zależy.

Może warto spróbować porozmawiać, wyjaśnić, ale także uwierzyć i zaufać. Bo na ten moment, potrzebuje Pan ciągłych zapewnień i mimo tego, nie czuje się w związku pewnie i bezpiecznie. Może to wynikać w różnych przyczyn. Dlatego tez dodatkowo warto byłoby skorzystać z pomocy psychologa- przyjrzeć się i popracować nad swoim poczuciem wartości, samooceną, wchodzeniem w relacje i bliskość itp.

Witam. Macie państwo chyba różne oczekiwania i zwiazek polega na tym, że idzie się na wzajemny kompromis. Jeśli się on nie uda, to mądrzej jest zakończyć związek.
Magdalena Brabec