Utrata kontroli nad ciałem u cukrzyka

chodzi o mojego tatę wiek 61lat ,cukrzyk. już dwa razy opadł z sił ze nie mógł sam iść,zrzucił to na spadek cukru ale w nienaturalny sposób był wygięty do tyłu i nie mógł dojść do pionu a jak się wyprostował to zgiął sie mocno w przód. wczoraj znów osłabł i stracił kontrole nad ciałem co gorsza podczas prowadzenia auta. od dłuższego czasu jest osowiały,niemyślący,nieobecny powłuczy nogami. wiosną uderzył się w głowę a dopiero teraz skierowali go na rezonans (luty) jestem z poznania

Nie da sie poradzić drogą internetowa tym bardziej, że nic nie wiem czym ojciec jest leczony z powodu cukrzycy, jakie ma schorzenia towarzyszące oraz jakie ma wartości glikemii w profilach.