Utrata wagi i wymioty

Witam. nie wiem czy podazam w dobrym kierunku. W grudniu przeszlam na zdrowa diete ktora utrzymywałam do swiat(niezbyt dlugo:)) wtedy ostatni raz sie wazylam. Schudlam ok. 4kg. Okolo w polowie stycznia stanelam na wage. Bylo kolejne-5kg przy normalnym trybie zycia przed dieta(a uwielbiam jesc). Potem zaczelam obserwowac wage co kilka dni. Teraz mam-7kg. Od tygodnia z rana i wieczorami wymiotuje. Kilka razy leciala mi krew z nosa i bylo mi slabo. Caly czas boli mnie brzuch i mecze sie szybciej.

Takie objawy mogą być spowodowane zaburzeniami odżywiania lub przyjmowaniem zbyt małej ilości kalorii lub innymi chorobami. Nie jest to dobry kierunek i zalecam koniecznie bezzwłoczny kontakt ze swoim lekarzem, który powinien skierować Panią na badania, a potem ewentualnie do dietetyka.