Utrata wagi przy normalnym odżywianiu

majac 20 lat , 170 cm wzrostu jak to jest mozliwe z przy jnormalnym odzywianiu nie tyje , a nawet chudne wgl organizm jak by byl osłabiony . az zaardzo.

Witam, możliwe że spożywa Pani zbyt mało energii (kalorii). Spadek masy ciała może być również skutkiem chorób powodujących zwiększenie metabolizmu np. nadczynności tarczycy. Zachęcam do konsultacji z lekarzem oraz wykonania wskazanych przez niego badań (np. glukozy, hormonów tarczycy).
Po przepisy i wskazówki zapraszam również na
http://diet-coaching.xaa.pl/ ;
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Witam Panią ,

Proszę wykonać badania na cukier oraz nadczynność tarczycy. Jeżeli z badań wyjdzie wszystko w porządku należałoby szukać przyczyny w diecie. Powinna Pani skupić się nad tym co zjada, a nie tylko ile. Często spożywamy jedzenie niezdrowe, złej jakości, wysokokaloryczne ale tak naprawdę ubogie w ważne składniki odżywcze. W ten sposób wcale nie odżywiamy swego organizmu. a może Pani dieta jest zbyt niskokaloryczna? Ciężko to ustalić ponieważ nic Pani nie pisze na temat swojego jadłospisu. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana można napisać mi na maila co Pani jada, jak często, jakie ilości itp Ja chętnie przeanalizuję Pani dotychczasową dietę i wskażę ewentualne błędy.

kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk