Utrata zainteresowania seksem u 32-latka

Witam.Od tego roku mój narzeczony nie chce uprawiać seksu ze mną(też unika pocałunków,czułośći).Wcześniej było w tych sprawach ok.Wyglądam też jak wcześniej i oczywiście dbam o higienę,on też.Jesteśmy razem 4 lata.Nie chce ze mną rozmawiać na ten temat.Mam 30 lat,on-32.Co się stało?O co chodzi?

Dzień dobry!

Możliwych przyczyn i mechanizmów takiej zmiany może być bardzo wiele - zarówno w sferze psychicznej, emocjonalnej partnera, jak i w jego stanie zdrowia, relacji między Państwem itp.
Nie jest możliwe odgadnąć takiej przyczyny bez osobistej rozmowy z Państwem (także z narzeczonym) i zebrania większej ilości informacji. Zachęcam do (najlepiej) wspólnej lub indywidualnej każdego z Państwa konsultacji z psychologiem seksuologiem. W Warszawie może być to np. Poradnia Seksuologiczna przy ul. Dolnej.

Pozdrawiam!