W jaki sposób pomóc córce chorej na bulimię w chwili napadu głodu?

Witam. Moja 14-letnia córka choruje na bulimię. Nie mogę już patrzeć jak objada się, bierze środki przeczyszczające i ćwiczy do upadłego. Co mam robić gdy będzie miała napad głodu? Pozwolić jej jeść i brać środki przeczyszczające? Spróbować ją jakoś powstrzymać?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Przede wszystkim powinna Pani zabrać córkę do psychologa. Ona musi zmienić obraz samej siebie i swojego ciała. Czy brała Pani taką możliwość pod uwagę?
Pozdrawiam