W jaki sposób sobie pomóc ze zdiagnozowaną anoreksję?

Witam, mialam zdiagnozowana anoreksjie. Po paru latach wydaje mi sie ze moje zaburzenia odzywiania przypominaja bulimie. Jak mozna sie domyslec moja uwage caly czas zwraca na siebie jedzenie. Ja po prostu nie umiem jesc, nie wiem jak, nie wiem kiedy, nie wiem ile, nie wiem co. Zalezy mi aby schudnac do 46 kg ( mam 158cm). Nie wierze w 5 posilkow itd. Ludzie jedzac nieregularnie i nie koniecznie "fit" zyja i pewnie maja sie dobrze. Chodze do psychologa. Nie wiem kto by mi mogl pomoc z tym problem

Psycholog zajmujący się zaburzeniami odżywiania powinien być pierwszą i nadrzędną pomocą w tym problemie. Jeśli nie widzi pani poprawy, polecam spróbować u innego terapeuty. W przypadku ostrych zaburzeń dobrze jest również systematycznie konsultowac się z dietetykiem i lekarzem. Pozdrawiam