W jaki sposób uspokoić wyrzuty sumienia?

Meczom mnie wyrzuty sumienia spotykalem sie z przyszlom tesciowom dochodzilonmiedzy nami do sexu wtedy jeszcze nie znalem mojej zony nic nas nie laczylo bylo to jakies 15lat temu koledzy wiedzom co zaszlo miedzy mnom a tesciowom bylem mlody mialem 18,19lat bardzo zle czuje sie z tym nie wiem co robic

Witam Pana. Po przeczytaniu Pana postu nie mam wątpliwości, że potrzebuje Pan bezpośredniego kontaktu z psychologiem. Będzie to osoba obiektywna i bezpieczna dla Pana. Taki specjalista pomoże Panu zobaczyć jakie w obecnej sytuacji ma Pan możliwości. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/

Warto spotkać się z psychologiem. Specjalista będzie potrafił wspólnie z Panem przyjrzeć się rzeczywistym emocjom i przyczynom poczucia winy, a także przepracować je i rozwiązać dylemat.