Uczucie pustki i wyrzuty sumienia

Witam cały czas od jakiś 3 miesięcy mam dziwne uczucie coś jak wyrzuty sumienie jakby moja dusza cierpiała.Nie odczywam żadnego fizycznego bólu tylko jakąś pustke w środku.Co mi jest ?

Mgr Piotr Godleś Psychologia

Witam. Potrzebne są dodatkowe informacje żeby Panu pomóc. Rekomendowałbym Panu umówić się na rozmowę z psychologiem. Wszystkiego dobrego

Podobne objawy mogą towarzyszyć depresji.Mogą także oznaczać kryzys, przemęczenie, nadmierny stres. Warto skonsultować się z psychologiem, który pomoże odnaleźć przyczyny trudności i poradzić sobie z nimi.

Witam
Nie wiem co Panu jest. Proponuję spotkanie z psychologiem. W gabinecie psycholog będzie mógł przeprowadzić dokładne badanie kliniczne i na tej podstawie postawi diagnozę.
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak