Dlaczego odczuwam ciągle wyrzuty sumienia?

od kilku miesięcy mam ciągle wyrzuty sumienia. codziennie przypominają mi się sytuacje, nawet sprzed kilku lat, które sprawiają, że jest mi smutno, chce mi się płakać i czuje się jak okropna osoba. dodam, że w szkole jestem postrzegana jako osoba towarzyska i wesoła. również od kilku miesięcy stałam się bardziej pyskata wobec bliskich, przez co też mam ogromne wyrzuty sumienia. gdy myślę o tym bardzo łatwo przychodzą mi łzy. proszę, pomóżcie mi w dowiedzeniu się co to jest, bo jest to wyczerpujące :(

Dzień dobry,
Doradzałabym psychoterapię u psychologa psychoterapeuty jako sposób na uzyskanie większego wglądu w siebie oraz możliwość zgłębienia źródła własnych problemów. Chciałabym Pani pomóc, ale niestety na podstawie krótkiego opisu w internecie nie odkryje przyczyny problemu. Mam nadzieję, że wkrótce uda się Pani do specjalisty i wszystko się wyjaśni. Podejrzewam, że być może przechodzi Pani w tym momencie jakiś kryzys lub mogą to być początki depresji, ale to tylko hipotezy.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/