W jaki sposób zaprzestać piciu alkoholu?

Witam. Chcialbym uzyskac porady , w jaki sposob moge zaprzestac swojemu piciu . Pije dwa piwka po pracy zdarza sie tak kilka dni w tyg. drugi problem ze jak napije sie weekend to pije duze ilosci nie pamietam duzo rzeczy z wieczoru i jestem agresywny :( dodam ze nie jest mi latwo , mieszkam za granica i tu pracuje , nie mam przy sobie bliskiej osoby ale czuje ze sie zle dzieje ze mna wiec BARDZO PROSZE O POMOC

Po drugie znaleźć grupę wsparcia - w większości krajów tzw. rozwiniętych działają grupy AA. Tam uzyska Pan na pewno informację, gdzie można szukać profesjonalnej pomocy (np. poradni leczenia uzależnień).
Po trzecie być może skonsultować się z psychiatrą, który oceni czy wskazane jest leczenie farmakologiczne.
Powodzenia.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

Najpierw proszę skonsultować się z lekarzem psychiatrą, który zaproponuje odpowiednią formę wsparcia. W każdym kraju istnieją możliwości terapii. Należy niezwłocznie skonsultować się z specjalistą.