Wahania nastrojów a odpowiednie działania

Witam, mam dziwne huśtawki nastrojów.. to strasznie męczące.. od czystego szczęścia i zadowolenia do totalnej załamki.. Co mam robić?

Witam, proszę zgłosić się najpierw do lekarza POZ, zleci konieczne badania i pokieruje by sprawdzić czy nie jest to wynikiem np zmian zdrowia fizycznego, dopiero następnie doradzam wizytę u lekarza psychiatry bądź psychoterapeuty. Pozdrawiam serdecznie.

Proszę zastanowić się czy w Pana życiu w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany (zmiana stylu życia, otoczenia, pracy, szkoły, podejmowanie trudnej decyzji itd). Być może zdarzyło się coś, co nieświadomie wpływa na Pana nastrój.
Polecam również wykonać badania mające na celu sprawdzenie czy w Pana organizmie nie zaszły jakiegoś rodzaju zmiany (np. poziom hormonów), które mogą wpływać również na samopoczucie. Pozdrawiam.