Walka z uzależnieniem od słodyczy

jestem uzalezniona od slodyczy... w ciazy zaczelam pochlaniac 1 czekolade dziennie, pozniej cale ptasie mleczko. dzis potrafie zjesc wszystko co mam pod reka. waze 72kg (wczesniej wazylam max do 60kg /168cm), po ciazy zostalo 5, w pracy przytylam kolejne 7... cholesterol podskoczyl do 270, pojawila sie recesja dziasel. jezdze na rowerze, zima aerobik, zdrowo sie odzywiam- jadam 5posilkow dziennie, warzywa, owoce, pije 2litry plynow, ale wieczorami i w nocy rzucam sie na slodycze. blagam o pomoc

warto byłoby skontaktować się z dietetykiem i ustalić odpowiednio zbilansowaną dietę, ewentualnie zaproponuje Pani preparaty, które zmniejszą chęć na słodycze