Wątpliwości dotyczące związku i wahania nastroju u partnera

Jestem ze swoim chlopakiem od 3 lat, kilka dni temu zaczał sie zastanawiac czy mnie kocha, twierdzi, ze jest uczucie ale nie wie jakie i potrafi wyjasnic skąd wziely sie wątpliwości. Twierdzi, ze mu na mnie bardzo zależy i nie chce mnie stracić ale gdy tylko rozmawiamy o jego uczuciach to zaczyna płakać. Pewnego ranka nie potrafiłam go uspokoić przez 2h, cały czas płakał i mówił ze czuje pustkę. Nigdy tak nie było. Tego dnia miał bardzo zmieniane nastroje. Czy może mieć to związek z hormonami?

Dobrze żeby poszedł do psychologa. Jeżeli nie będzie chciał iść sam i nie da się zaprowadzić. Proszę zaproponować mu wspólną wizytę.
Pozdrawiam

Może mieć to związek z hormonami, może mieć to związek z przeżywaniem przez Pani partnera jakiegoś kryzysu, może mieć to związek ze zbyt dużą ilością napięć i stresu z którymi pani partner nie radzi sobie przez co w jego głowie panuje chaos i brak kontroli...Może być to także stan wynikający z jakiejś konkretnej sytuacji, z którą pani partner nie potrafi sobie poradzić (problemy w pracy, studiach, z kolegami, z koleżankami, niepewność co do żywionych uczuć wynikająca z presji albo pojawił się ktoś w zyciu pani partnera, kto również budzi duże emocje i nie potrafi sobie z nimi poradzić). Jak pani widzi tych "może być" jest bardzo dużo. Warto omówić z chłopakiem tą sprawę i ewentualnie zasięgnąć porady psychologa, który pomoże Mu poukładać sobie sprawy emocjonalne. Pozdrawiam.

Witam,

może to mieć związek z tak wieloma rzeczami, że aż ciężko zgadywać. Najwyraźniej Partnerowi nie jest łatwo o tym mówić, skoro rozmawiali Państwo na ten temat, a Pani wciąż nie wie o co chodzi. Ja wyczytałam z Pani listu jasną informację – partnerowi zależy na Pani i nie chce Pani stracić, może warto się tego trzymać i dać partnerowi czas na przygotowanie się do rozmowy/podzielenia się tym, co go gryzie? Być może miało miejsce jakieś wydarzenie, które spowodowało u niego zachowanie.

Proszę spróbować zachęcić partnera do spotkania z psychologiem.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel