Widoczne okrężne wypukliny krążków międzykręgowych
Witam, odebrałem dziś wynik TK Kręgosłupa L-S. Wynik wykazuje "Na poziomie L3/4 , L4/5 , L5/S1 widoczne są okrężne wypukliny krążków międzykręgowych szerokości 3mm, 5mm i 6mm, zmiany modelują przednią powierzchnię worka oponowego. Brak cech stenozy kanałowej." Mam 23 lata, objawami jest ostry ból podczas pochylania się lub podczas zgarbionego siedzenia. Chciałbym się dowiedzieć jakie są przyczyny tego i czy można to leczyć bez zabiegu operacyjnego?

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
konieczne jest zestawienie bezpośredniego badania lekarskie z wynikami badań. proszę koniecznie udac się do lekarza zlecajacego powyższe badania.