Widzenie cieni białych liter na ciemnym tle

Witam.Czy jezli ogladajacv telewizje w nocy widze cienie loga stacji lub bialych liter na czarnym tle to jest cos niepokojacego?Wzrok mialem badany okolo rok temu i ostrosc 10/10, a wiec czy taka widocznosc cieni na przedmiotach jaskrawych to normalne?

Witam. Możliwe że zauważa Pan powidok. Siatkówka ludzka nie wygasza obrazów tylko mózg, jeżeli wpatrujemy się w coś świecącego to widzimy to nadal nawet po zamknięciu oczu. W nocy nasze oko gorzej widzi. Nie martwiłabym się. Pozdrawiam Siatkówka jest przystosowana do widzenia dziennego.