Wykrycie endometriozy podczas badania

Pani ginekolog wykryla u mnie podczas Ultraschallu Endometrium ogrubosci 8mm.Dostalam skierowanie na przeprowadzenie HSK/Abrasio.Termin mam w nastepnym miesiacu .W tej chwili chodza mi rozne mysli po glowie.Krotko piszac boje sie okropnie.Ach zapomnialam dodac, ze mam 59lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Spokojnie proszę poczekać do badania i do jego wyników. Bez tego nie można nic tak naprawdę powiedzieć.