Wymioty po posiłkach a możliwość bulimii

Witam jestem odoba ze spirala nadwagą jem posiłki i pi nich wymiotuje co przynosi mi ulgę . wymiotuje ażnie zaczyna bolec zoladek . oznacza to że jest możliwe ze mam bulimie. ania

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444

Witam, powinna Pani nie zwlekajęc skontaktować się z psychoterapeutą, psychologiem
lub nawet psychiatrą w celu postawienia diagnozy , bo być może podkreślam być może
jest to bulimia.
Ja w mojej praktycę lęczę bulimię przy pomocy hipnoterapii- niefarmakologicznie.
Pozdrawiam miło