Wynik badania HDL 22-latka do interpretacji

Witam robilem badania i wyszlo mi p-lcr 49.2 oraz hdl49.7 co to znaczy reszta badan dobre

Sorry, ale aby ocenić wyniki morfologii i gospodarki lipidowej należy podać całość badania! Ocenia się wzajemne powiązania wartości mieszczących się nawet w granicach normy, a nie tylko pojedyncze wyniki od normy odbiegające.