Wynik RTG klatki piersiowej 60-letniej osoby
Odebrałam opis rtg, o czy świadczy:"pola płucne o zaostrzonym rysunku naczyniowym.Bardzo drobne zmiany bliznowate w szczytach.Jamy opłucne wolne.Wnęki zaznaczone naczyniowo.Serce niepowiększone.Aorta wydłużona.Niewielkie skrzywienie kręgosłupa. Z zmianami proliferacyjnymi na krawędziach trzonów. Proszę o wyjaśnienie co to znaczy. Pozdrawiam. Adela

KOBIETA, 60 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Opis badania należy skonfrontować z badaniem klinicznym dlatego sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.