Wyobrażenia i niewyinterpretowywanie sytuacji

co to jest jak czesto widze znajome twarze a po chwili przyjzenia okazuje sie ze to ktos inny.albo jak policja jedzie to ze mnie szukaja i zakuja .jak ja nic nie zrobilem .albo idac z kims mysle ze go zepne ze schodow albo kopne .co to sie ze mna dzieje .prosze o podpowiedz

Witam serdecznie,
Na podstawie Twojego opisu trudno jest postawić jakąkolwiek diagnozę. Jednak te niechciane i powracające myśli mogą sugerować zaburzenie nerwicowe. Warto więc, abyś poszedł do psychologa, który po dokładnym wywiadzie będzie w stanie znaleźć przyczynę tego stanu.
Pozdrawiam

Dzień dobry!

Podobne myśli, słowa lub zachowania, które zaskakują, dziwią lub przerażają Pana albo Pańskich bliskich warto skonsultować z lekarzem psychiatrą bądź psychologiem.

Pozdrawiam!