Duża ilość partnerów seksualnych a związek

Witam serdecznie. otoz mam partnera od ok 3 lat jednak kilka dni temu dowiedzialam sie ze mial bardzo duoz partnerek seksualnych przede mna w tym rowniez dziewczyny na jedna noc..(sama tego dopytywalam) on nie chcial mowic ale w koncu sie wydalo.. czy to normalne ze jest mi przykro i ze w pewnym sensie ''odrzucilo mnie od niego"?nie wiem czy juz przesadzam i czy nie popadam w paranoje..ciagle mysle ze jemu bylo lepiej z kims innym w lozku.. dodam ze stracilam z nim dziewictwo..

Dzień dobry,
to jest zrozumiałe, że może być pani przykro - miała pani inne wyobrażenie o pani partnerze, obawia się pani, że nie jest mu z panią dobrze. Proszę pamiętać, że to jest jego przeszłość, której nie da się zmienić, a teraz jednak jest właśnie z panią, i to już od 3 lat. Ważne jest aby państwo szczerze i spokojnie o tym porozmawiali, o pani obawach i tym co znaczy dla Was wasz związek.
Jeśli nie zrobili Państwo tego przy innych okazjach może warto byłoby także pomyśleć o badaniach na obecność chorób przenoszonych drogą płciową - liczne kontakty seksualne, szczególnie przypadkowe, zwiększają ich ryzyko.

Pozdrawiam
-Bartosz Piasecki
http://poznacsiebie.pl

Witam, zachęcam do otworzenia tego tematu i do szczerej rozmowy o Pani obawach. Myśle, ze warto aby dowiedział sie Pani wiecej na temat Partnera, zeby juz nie czuła sie Pani zaskoczona nim. Partner jest z Pania od 3 lat i na pewno to jest bardzo ważne. Pozdrawiam