Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 5 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wysokie leukocyty i CRP

Powrócę jeszcze do moich wyników LEUKOCYTY - 14,82, RDW - 14,7, LIMFOCYTY - 5,21, ERYTROCYTY - 1 + CRP - 10,2. Byłam dzisiaj u lekarza rodzinnego i doktor stwierdziła, że nie wie, co mi dolega. Dodam, że przy oddawaniu moczu boli mnie brzuch, a ona na to, że te wyniki nie są takie złe. A jednak musi być coś nie tak, bo te wyniki były robione na badania okresowe do pracy, lekarz zakładowa nie dopuściła mnie do pracy z tymi wynikami. Bardzo proszę o radę. Z góry dziękuję.
ponad rok temu

Parenting.pl

Parenting.pl to nowoczesny portal przeznaczony przede wszystkich dla obecnych i przyszłych rodziców, ale również dla osób zainteresowanych tematyką związanych z rozwojem i zdrowiem dziecka. Serwis posiada bogatą bazę treści.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam!

Podwyższona liczba krwinek białych oraz wysoka wartość CRP świadczą najprawdopodobniej o infekcji. W związku z opisywanymi przez Panią dolegliwościami, można przypuszczać, że jest to zakażenie układu moczowego. Niestety, bez dokładnego zbadania Pani, jak również analizy wyników wszystkich parametrów morfologii, badania ogólnego moczu i pozostałych badań, które miała Pani wykonywane, nie jest możliwe postawienie diagnozy.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy