Wysokie leukocyty i CRP

Powrócę jeszcze do moich wyników LEUKOCYTY - 14,82, RDW - 14,7, LIMFOCYTY - 5,21, ERYTROCYTY - 1 + CRP - 10,2. Byłam dzisiaj u lekarza rodzinnego i doktor stwierdziła, że nie wie, co mi dolega. Dodam, że przy oddawaniu moczu boli mnie brzuch, a ona na to, że te wyniki nie są takie złe. A jednak musi być coś nie tak, bo te wyniki były robione na badania okresowe do pracy, lekarz zakładowa nie dopuściła mnie do pracy z tymi wynikami. Bardzo proszę o radę. Z góry dziękuję.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Podwyższona liczba krwinek białych oraz wysoka wartość CRP świadczą najprawdopodobniej o infekcji. W związku z opisywanymi przez Panią dolegliwościami, można przypuszczać, że jest to zakażenie układu moczowego. Niestety, bez dokładnego zbadania Pani, jak również analizy wyników wszystkich parametrów morfologii, badania ogólnego moczu i pozostałych badań, które miała Pani wykonywane, nie jest możliwe postawienie diagnozy.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.