Wywoływanie zazdrości przez męża

Mój mąż lubi gdy jestem o niego zazdrosna powiedziałabym, że nawet specjalnie wywołuje we mnie zazdrość i śmieje się wtedy ze mnie gdy np:(idzie na szkolenie lub ma jechać na wyjazd integracyjny) Dodam ,że od ośmiu lat jestem już w domu i wychowuje trójkę dzieci. Jak mam się wtedy zachować?

Witam. Proponuje porozmawiać z mężem na ten temat. Zadać mu pytanie dlaczego lubi kiedy jest Pani o niego zazdrosna. Może, dzięki temu czuje, że Pani na nim zależy, że wciąż go Pani kocha. Podczas rozmowy może uda Wam się ustalić jakieś inne formy okazania tego.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza