Z czego może wynikać dziwne zachowanie mojego 13-letniego syna?

Witam moj dyn ms 13lat wiekszosc dnia gra na komputerze wiecej znajomych ma tych wirtualnych niz w rzeczywistości. Jednak ma 1 dziwne zachowanie on jak chodzi ma taki dziwny tik jakby sie stresowal ze ktos na niego patrzy i idac łapie bluzje lub spodnie i sobie tak naciagnie i puszcza. Nie przejdzie przez pokij lub korytarz zeby tak nie robic i tak jest wszedzie w domu szkole to dla mnie dziwne jakby stresowal sie tym ze chodzi

Dzień dobry!

Nie jest możliwe stawianie hipotez na podstawie skąpych informacji. Warto osobiście skonsultować się z psychologiem.

Pozdrawiam!