Z czym powinnam powiązać takie objawy?

Mam na imię Diana. Mam 28 lat. Dwójkę dzieci. Ćwiczę regularnie, ale ostatnio podczas ćwiczeń czuje ucisk w klatce piersiowej. Jestem tez senna, czasem tak chce mi się spać ze ledwo wytrzymuje. Jestem zmęczona. Mam tak połamane paznokcie ze aż bolą. Od 3 miesięcy nie jem mięsa, zaczęłam uzupełniać witaminy suplementem dla wegetarian. Wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień, dlatego chciałabym wiedzieć co to może oznaczać ?

Witam serdecznie,
najwyraźniej dieta, która Pani wprowadziła jest źle zbilansowana, niepełnowartościowa i rezygnując z mięsa nie zastąpiła go Pai odpowiednimi produktami, aby dostarczyć odpowiednią ilość białka, żelaza, cynku, magnezu i potasu oraz witamin. Dieta wegetariańska nie jest dietą łatwą i bez odpowiedniej wiedzy możemy sobie zaszkodzić. Niestety suplementy diety nie zastąpią nam zbilansowanej diety a mogą być jedynie uzupełnieniem.
Moim zdaniem powinna Pani skonsultować sprawę z dietetykiem. Należy ułożyć odpowiedni jadłospis.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk