Zaburzenia hormonalne a odchudzanie

witam mam 48lat mam duża nadwagę . moja waga sięga blisko 100kg przy wzroście 168cm. mam zaburzenia hormonalne i choruje na przewlekłe zapalenie tarczycy. jak można mi pomóc bo jeśli chodzi o posiłki to nie jem dużo a waga jak na złość stoi jak szalona, nadmienię tylko ze moje hormony są wyrównane bowiem leczę sie systematycznie podaje badaniom

Witam.
W Pani przypadku wskazany jest ruch, który przyspieszy metabolizm np. aerobik lub godzinny codzienny spacer. Jeżeli nie je Pani 5 posiłków dziennie to jest to duży błąd.
Pamiętajmy, że z wiekiem nasz metabolizm spowalnia jedząc mało i tylko 2 lub 3 razy dziennie jeszcze bardziej go spowalniamy. Proszę też pić od 1,5 do 2l wody dziennie. Pozdrawiam Julita Krawczyk