Czy ciągła chęć jedzenia może być objawem choroby?

Czy ciągła chęć jedzenia,łaknienia to może być objaw choroby? Po półgodzinnym "niejedzeniu" odczuwam bardzo silny głód połączony z bólem głowy. Nie mam nadwagi, nigdy nie miałam. Ogólne wyniki badań są ok.

Witam.
Bardzo dużą role w naszym odżywianiu ma też psychika. Proszę nie myśleć o jedzeniu, jeść regularnie z dużą przewagą warzyw ponieważ zawierają błonnik.
Wyregulować proszę posiłki do 5 dziennie, a jeżeli czuje Pani głód między posiłkami to do godz. 17 można podjadać owoce po 17 warzywa.
Pozdrawiam
Julita Krawczyk